Україна готова до будь-яких пропозицій для звільнення заручників - Клімкін

  Ситуація зі звільненням зараз ще складніша, ніж у минулому році, підкреслив Клімкін
  Україна готова до будь-яких пропозицій для звільнення військових з окупованого Донбасу. Про це під час брифінгу за результатами зустрічі глав МЗС «нормандської четвірки» заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. [READ_MORE] «Якщо нам вдасться хоча б найближчим часом досягти цього гуманітарного доступу з боку
  • 29 Листопада, 2016, 19:47
  • Розсилка
  Павло Клімкін
  Павло Клімкін

  Ситуація зі звільненням зараз ще складніша, ніж у минулому році, підкреслив Клімкін

  Україна готова до будь-яких пропозицій для звільнення військових з окупованого Донбасу. Про це під час брифінгу за результатами зустрічі глав МЗС «нормандської четвірки» заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.  «Якщо нам вдасться хоча б найближчим часом досягти цього гуманітарного доступу з боку Червоного Хреста, з боку міжнародних гуманітарних організацій, якщо нам вдасться хоча б якимось чином зробити результативними дискусії щодо обміну, і ми сказали, що готові на будь-яку опцію, щоб звільнити з окупованого Донбасу наших військових, наших героїв», - сказав він.

  На думку міністра, ситуація зі звільненням зараз ще складніша, ніж у минулому році, передає телеканал 112 Україна.

  «Я сьогодні привернув увагу всіх, що реально в цьому році звільнення йде ще складніше, ніж у попередньому. І це катастрофічна ситуація», - додав він.

  Нагадаємо, у Мінську сьогодні проходила зустріч міністрів закордонних справ у «нормандському форматі» (Німеччина, Україна, Франція, Росія). Обговорювали «дорожню карту» щодо врегулювання ситуації на Донбасі, зокрема звільнення заручників, роботу пунктів пропуску та ситуацію в Торецьку, де через обстріли вже тиждень немає води.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ