Клімкін у Мінську представив чергові докази російської агресії (ФОТО)

  Клімкін повідомив, що за останній місяць по позиціях ЗСУ було випущено 132 тонни боєприпасів
  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на зустрічі глав МЗС «нормандської четвірки» представив чергові докази російської агресії проти України. Про це він написав на своїй сторінці у Тwitter.  [READ_MORE] «Чергові докази російської агресії: показав фото БПЛА ЗС РФ Орлан-10, що здійснював польоти над
  • 29 Листопада, 2016, 18:49
  • Розсилка
  Павло Клімкін
  Павло Клімкін

  Клімкін повідомив, що за останній місяць по позиціях ЗСУ було випущено 132 тонни боєприпасів

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на зустрічі глав МЗС «нормандської четвірки» представив чергові докази російської агресії проти України. Про це він написав на своїй сторінці у Тwitter  «Чергові докази російської агресії: показав фото БПЛА ЗС РФ Орлан-10, що здійснював польоти над Україною, стартові позиції в рос. місті Єйськ і маршрут», - повідомив Клімкін.  На засіданні міністрів «нормандської четвірки» він також повідомив, що Росія і далі не виконує Мінськ та порушує міжнародне право. «Тільки за останній місяць по позиціях ЗСУ було випущено 132 тонни боєприпасів», - сказав Клімкін.

  Він зазначив, що без закриття кордону, у т.ч. шляхом постійного моніторингу ситуації СММ ОБСЄ, постійні збройні провокації проти ЗС України продовжуватимуться.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ