Ватажок терористів «ДНР» заявив про готовність «штурмом взяти Київ»

  Захарченко процитував Путіна і сказав, що готується «бити першим»
  Ватажок самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко готовий «штурмом взяти столицю України Київ». Про це він заявив в ефірі телеканала «Росія 1», пише «РБК-Україна». «Наші військові об'єднання готові взяти штурмом Київ... Якщо не виходить вирішити все мирним шляхом,
  • 18 Жовтня, 2016, 18:05
  • Розсилка
  Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби
  Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби

  Захарченко процитував Путіна і сказав, що готується «бити першим»

  Ватажок самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко готовий «штурмом взяти столицю України Київ». Про це він заявив в ефірі телеканала «Росія 1», пише «РБК-Україна».

  «Наші військові об'єднання готові взяти штурмом Київ... Якщо не виходить вирішити все мирним шляхом, треба, як сказав Володимир Володимирович (Путін. – Ред.), бити першим», – заявив Захарченко.  Нагадаємо, один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув 16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й у Житомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Погрози Захарченка прокоментувала нардеп Надія Савченко: «Олександре, ти думай, що говориш! А то який ти після цього на х** офіцер?»

  У свою чергу генерал СБУ висловив думку, що після таких заяв Захарченка самого можуть «прибрати».

  Читайте також матеріали «Главкома» «Кто был никем, тот станет всем». Модель «успіху» Мотороли» та «Звідки взявся Моторола. 10 фактів з біографії терориста»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ