Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Як українські десантники тренуються на міжнародних навчаннях Sаber Guardian-2019: фоторепортаж

  • Розсилка
  <span>Навчання Sаber Guardian-2019 у Румунії&nbsp;&nbsp;</span> - Як українські десантники тренуються на міжнародних навчаннях Sаber Guardian-2019: фоторепортаж
  Навчання Sаber Guardian-2019 у Румунії  
  Фото: prm.ua

  Наші десантники діють у складі батальйону Збройних сил Румунії

  Ротна тактична група 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України бере участь в багатонаціональних навчання Sаber Guardian-2019 у Румунії.

  Про це повідомляє Міноборони.

  «Українські десантники діють у складі батальйону Збройних сил Румунії. При цьому, десантники діють креативно, використовуючи усі знання та практичні навички, в тому числі і реальний бойовий досвід. Під шквалом ворожого вогню, українські десантники дали гідну відсіч переважаючим у кілька разів силам противника, використовуючи грамотну тактичну маневреність та добре підготовлені позиції. Після тривалого бою та максимального зближення з противником, десантники за командою командира батальйону відійшли на запасні позиції, під прикриттям артилерійського вогню дружніх сил», - зазначають у відомстві.

  Важливим елементом під час активних дій було відпрацювання надання медичної допомоги умовно пораненим. За визначеними координатами, інструктори центру миротворчості та безпеки імітували влучення артилерійського снаряду у район розташування сил ротної тактичної групи Збройних сил України.

  Як повідомлялося, протягом кількох днів в горах Румунії, на території Міжнародного навчального центру відбулася чергова практична фаза багатонаціонального навчання Sаber Guardian-2019.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ