Зеленський заявив, що одне з його прiоритетних завдань - пiдтримка кiнематографу
![Зеленський заявив, що одне з його прiоритетних завдань - пiдтримка кiнематографу](/img/article/5968/47_main-v1558892039.jpg)
Президент зазначив, що українці чекають крутих фiльмiв на екранах, високих бокс-офісів і міжнародних нагород. А головне — глядачів у кінотеатрах, якi обиратимуть кіноо, зняте в Україні
Президент Володимир Зеленський привітав кінематографістів із професійним святом і заявив, що одним з його пріоритетних завдань. Про це він написав у Facebook.
«Кiнематографiчний тиждень в Україні. У четвер — 100-рiччя Одеської кіностудії, вчора — відкриття 48-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Вітаю всіх кінематографістів, серед яких я був донедавна. I всіх простих любителів кіно, серед яких віднедавна я опинився», — написав він.
Зеленський підкреслив, що пiдтримка українського кiнематографу — одне з прiоритетних завдань.
«Чекаємо крутих фiльмiв на екранах, високих бокс-офісів і міжнародних нагород. А головне — глядачів у кінотеатрах, якi обиратимуть наше кіно. Кiно, зняте в Україні», — зазначив президент.
Коментарі — 0