рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Пунктом обігріву на Куликовому полі в перший день скористалися більше трьохсот людей

  • Розсилка
  Пункт обігріву на Куликовому полі в Одесі - Пунктом обігріву на Куликовому полі в перший день скористалися більше трьохсот людей
  Пункт обігріву на Куликовому полі в Одесі

  Позмінно, у пункті обігріву, чергують групи з шести волонтерів

  На Куликовому полі в Одесі почав працювати пункт обігріву для бездомних. Намет, в якому всі нужденні можуть зігрітися та отримати гаряче харчування, розгорнула Міжнародна християнська місія «Нове життя».

  У пункті позмінно чергують групи з шести волонтерів. Це чоловіки і жінки різного віку - від зовсім молодих до пенсіонерів. У разі необхідності чергові можуть викликати швидку або поліцію.

  За словами волонтера Сергія, намет встановили позавчора ввечері і перші відвідувачі стали приходити вночі. Однак не всі були налаштовані миролюбно.

  «Прийшов один бездомний вже добре «піддатий» і одного з собою такого ж привів, ми його впустили, а він вирішив продовжувати пити принесений з собою алкоголь. Попросили припинити або піти, він розкричався, але потім заспокоївся і прийняв наші правила», - розповідає Сергій.

  Тут можна не тільки зігрітися і поїсти гарячого, але навіть постригтися.

  «Даємо перше - суп, і друге - поживна каша з суміші круп», - розповів волонтер Павло.

  Одночасно в наметі може розміститися до 100 чоловік і до обіду, за словами волонтерів, у них побували вже близько 300 нужденних.

  «У нас прості правила - прийшов, зареєструйся, отримай їжу, сиди, їж, пий гаряче, але ніякого спиртного і сигарет», - пояснив Павло.

  Джерело: Думская


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ