Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Одесі відкриється творча виставка «Чорномор`я»

  • Розсилка
  В Одесі відкриється творча виставка «Чорномор`я»

  Художники з різних країн світу - учасники творчого симпозіуму «Мелодії степу і моря» - представлять свої роботи на виставці «Чорномор'я»

  8 листопада 2018 року у Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі Одеси відбудеться урочисте відкриття виставки творчих робіт українських та іноземних художників «Чорномор'я». 

  Початок - о 16:00. 

  Організатори заходу - Громадська організація «Спілка майстрів «Берег Овідія» спільно із міською художньою галереєю. 

  Виставка присвячена відзначенню в Україні Дня працівників культури та майстрів народної творчості. 

  До експозиції увійшло 30 робіт художників з різних країн світу – учасників міжнародного творчого симпозіуму «Мелодії степу і моря» (куратор - заслужений художник України Михайло Пархоменко). У полотнах відображено сучасний погляд художника на історичне минуле. 

  Темою симпозіуму стало перебування давньоримського поета Публія Овідія Назона в Північно-Західному Причорномор'ї - його творчість та переживання. 

  Дві творчі групи художників писали свої картини в Овідіопольському районі та на о. Зміїний. У їхніх полотнах органічно переплелися давньоримські мотиви ліричних елегій Овідія і таємничість легенд древніх греків. 

  Історія і унікальна природа нашого краю завжди були привабливими для творчих людей. Міжнародний творчий симпозіум «Мелодії степу і моря» зібрав художників з різних міст України, Польщі, Білорусі, а також далекого острова Реньон (Франція). Для художників по-новому розкрився острів Зміїний - скелястий, загадковий, оповитий древніми таємницями. 

  Виставка проходитиме за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 4б, Свято-Архангело-Михайлівський жіночий монастир, Будинок милосердя, 2-й поверх. 

  Експозиція працюватиме для відвідувачів з 8 листопада по 5 грудня 2018 року.

  Вхід – вільний.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ