Дорожники почали розбір завалів 310-метрового мосту через Десну (фото)

Дорожники почали розбір завалів 310-метрового мосту через Десну (фото)
Нам доведеться відбудовувати чимало об'єктів
фото: міністество інфраструктури

Отриманий будівельний матеріал буде використано для відновлення дорожніх об’єктів в області

Четвертий місяць дорожники та мостобудівники працюють 24/7, аби відновити транспортне сполучення між населеними пунктами Чернігівщини. Головна причина розірваного транспортного зв’язку – зруйновані штучні споруди. В області їх 25, розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За його словами, один з таких – 310-метровий міст через Десну біля Сосниці на дорозі Т-25-21 Сосниця – Шаповалівка – /М-02/. Досі почати роботи було неможливо через паводок на річці Десна. Навіть під’їхати на авто певний час було неможливо, люди діставалися лише човном.

«Нарешті рівень води знизився і вдалося зробити детальний огляд мосту. Окреслили можливі варіанти з відновлення транспортного сполучення та відбудови мосту у майбутньому. Зараз розпочинаємо прибирання залишків конструкцій та їх подрібнення. Отриманий будівельний матеріал буде використано для відновлення дорожніх об’єктів в області», – розповів міністр.

Також стало відомо, що провели розбір завалів ще одного великого мосту через Десну. Це переправа біля Шестовиці на дорозі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Підрядник демонтував залізобетонні конструкції прогонової будови та опорних частин підірваного мосту. Гідромолотами дефрагментував та подрібнив великі брили бетону. Ця сировина зараз використовується на дорожніх об'єктах в області для спорудження будівельних майданчиків та тимчасових підходів до них.

Нагадаємо, українські військові вкотре завдали ударів по Антонівському мосту. Також під удар потрапив міст через Каховську ГЕС. 

«Відпрацьовано той самий вогневий контроль, який ми тримали кілька діб на цьому напрямку, і він має свої результати, має влучення, достатньо поважні, як по Антонівському, так і по Каховському мосту», – сказала керівниця об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони України «Південь» Наталія Гуменюк.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: