Чемпіон світу з «Динамо» дуже невдало дебютував за італійську «Сампдорію»

Владислав Супряга вийшов на заміну і був замінений

Супряга вийшов на заміну, але згодом його повернули на лаву запасних

Нападник Владислав Супряга, права на якого належать київському «Динамо», дуже невдало дебютував за італійську «Сампдорію», в яку він нещодавно перебрався на орендних правах. 22-річний футболіст вийшов на заміну в першому таймі замість травмованого Маноло Габб'ядіні на 36-й хвилині матчу з «Сассуоло». На той момент рахунок був 2:0 на користь команди українця, і тренер Марко Дзампаоло ризикнув кинути одесита в бій.

На жаль, Супряга нічим себе проявити не зміг і вже на 58-й хвилині наставник «Сампдорії» повернув українця на лаву запасних. Замість Владислава на поле вийшов захисник Андреа Конті і, що цікаво, за кілька хвилин він збільшив перевагу господарів. Остаточний рахунок зустрічі – 4:0.

«Сампдорія» здобула перемогу вперше майже за два місяці. Команда з Генуї набрала 23 очка і йде на 16 місці в турнірній таблиці, відірвавшись від зони вильоту на 5 очок.

Владислав Супряга разом з молодіжною збірною виграв чемпіонат світу серед молоді.