Футбольний календар сезону: чемпіонат, єврокубки, матчі збірної

  •  glavcom.ua
  • Розсилка
«Динамо» і «Шахтар» восени зустрінуться двічі - Футбольний календар сезону: чемпіонат, єврокубки, матчі збірної

«Динамо» і «Шахтар» восени зустрінуться двічі

Фото: з відкритих джерел

Клуби стартують 23 липня і фінішують 11 грудня

Футбольний сезон-2021/2022

22 липня (вівторок)

Перший матч другого відбірного раунду Ліги конференцій КуПС – «Ворскла» у Фінляндії

1-й тур

23 липня (п'ятниця)

«Львів» – «Маріуполь»

24 липня (субота)

«Верес» – «Колос»

«Шахтар» – «Інгулець»

25 липня (неділя)

«Металіст-1925» – «Рух»

«Зоря» – «Олександрія»

«Десна» — «Чорноморець»

26 липня (понеділок)

«Ворскла» – «Дніпро-1»

«Динамо» – «Минай» – матч перенесено

29 липня (вівторок)

Матч-відповідь другого відбіного раунду Ліги конференцій «Ворскла» – КуПС в Полтаві

2-й тур

30 липня (п'ятниця)

«Львів» – «Шахтар»

«Колос» – «Металіст-1925»

31 липня (субота)

«Минай» – «Олександрія»

«Чорноморець» – «Дніпро-1»

1 серпня (неділя)

«Маріуполь» – «Десна»

«Динамо» – «Верес»

«Ворскла» – «Рух»

2 серпня (понеділок)

«Інгулець» – «Зоря»

3 та 4 серпня (вівторок та середа)

Перші матчі третього відбірного раунду Ліги чемпіонів

5 серпня (четвер)

Перші матчі третього відбірного раунду Ліги Європи

5 серпня (четвер)

Перші матчі третього відбірного раунду Ліги конференцій

3-й тур

7 серпня (субота)

«Зоря» – «Динамо»

«Шахтар» – «Олександрія»

«Минай» – «Колос»

«Ворскла» – «Львів»

«Десна» – «Інгулець»

«Дніпро-1» – «Маріуполь»

«Рух» – «Верес»

«Металіст-1925» – «Чорноморець»

10 серпня (вівторок)

Матчі-відповіді третього відбірного раунду Ліги чемпіонів

11 серпня (середа)

Зустріч за Суперкубок УЄФА «Челсі» – «Вільярреал» в Белфасті

12 серпня (четвер)

Матчі-відповіді третього відбірного раунду Ліги Європи

12 серпня (вівторок)

Матчі-відповіді третього відбірного раунду Ліги конференцій

4-й тур

14 серпня (субота)

«Інгулець» – «Динамо»

«Шахтар» – «Металіст-1925»

«Зоря» – «Минай»

«Колос» – «Рух»

«Верес» – «Ворскла»

«Десна» – «Дніпро-1»

«Львів» – «Олександрія»

«Маріуполь» – «Чорноморець»

17 та 18 серпня (вівторок та середа)

Перші матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів

19 серпня (четвер)

Перші матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи

19 серпня (четвер)

Перші матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій

5-й тур

21 серпня (субота)

«Динамо» – «Десна»

«Чорноморець» – «Шахтар»

«Маріуполь» – «Зоря»

«Колос» – «Олександрія»

«Ворскла» – «Металіст-1925»

«Дніпро-1» – «Рух»

«Львів» – «Інгулець»

«Верес» – «Минай»

24 та 25 серпня (вівторок та середа)

Матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів

26 серпня (четвер)

Матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи

26 серпня (четвер)

Матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій

6-й тур

28 серпня (субота)

«Динамо» – «Колос»

«Минай» – «Шахтар»

«Зоря» – «Ворскла»

«Десна» – «Верес»

«Металіст-1925» – «Дніпро-1»

«Рух» – «Львів»

«Чорноморець» – «Олександрія»

«Інгулець» – «Маріуполь»

1 вересня (середа)

Зустріч відбору до ЧС-2022 Казахстан – Україна

4 вересня (субота)

Зустріч відбору до ЧС-2022 Україна – Франція

8 вересня (середа)

Товариський матч Чехія – Україна

7-й тур

11 вересня (субота)

«Металіст-1925» – «Динамо»

«Шахтар» – «Дніпро-1»

«Рух» – «Зоря»

«Колос» – «Маріуполь»

«Ворскла» – «Десна»

«Верес» – «Львів»

«Олександрія» – «Інгулець»

«Минай» – «Чорноморець»

14 та 15 вересня (вівторок та середа)

Матчі першого туру групової стадії Ліги чемпіонів

16 вересня (четвер)

Матчі першого туру групової стадії Ліги Європи

16 вересня (четвер)

Матчі першого туру групової стадії Ліги конференцій

8-й тур

18 вересня (субота)

«Динамо» – «Олександрія»

«Маріуполь» – «Шахтар»

«Зоря» – «Чорноморець»

«Інгулець» – «Колос»

«Ворскла» – «Минай»

«Десна» – «Рух»

«Дніпро-1» – «Верес»

«Львів» – «Металіст-1 925»

22 вересня (середа)

Матч за Суперкубок України «Шахтар» – «Динамо» в Києві

22 вересня (середа)

Матчі 1/16 фіналу Кубку України

9-й тур

25 вересня (субота)

«Рух» – «Динамо»

«Шахтар» – «Верес»

«Дніпро-1» – «Зоря»

«Колос» – «Ворскла»

«Десна» – «Металіст-1925»

«Минай» – «Львів»

«Олександрія» – «Маріуполь»

«Чорноморець» – «Інгулець»

28 та 29 вересня (вівторок та середа)

Матчі другого туру групової стадії Ліги чемпіонів

30 вересня (четвер)

Матчі другого туру групової стадії Ліги Європи

30 вересня (четвер)

Матчі другого туру групової стадії Ліги конференцій

10-й тур

2 жовтня (субота)

«Динамо» – «Шахтар»

«Зоря» – «Десна»

«Колос» – «Чорноморець»

«Ворскла» – «Інгулець»

«Львів» – «Дніпро-1»

«Верес» – «Олександрія»

«Маріуполь» – «Рух»

«Металіст-1925» – «Минай»

9 жовтня (субота)

Зустріч відбору до ЧС-2022 Фінляндія – Україна

12 жовтня (вівторок)

Зустріч відбору до ЧС-2022 Україна – Боснія і Герцеговина

11-й тур

16 жовтня (субота)

«Львів» – «Динамо»

«Шахтар» – «Зоря»

«Дніпро-1» – «Колос»

«Олександрія» – «Ворскла»

«Минай» – «Десна»

«Інгулець» – «Рух»

«Маріуполь» – «Металіст-1925»

«Чорноморець» – «Верес»

19 та 20 жовтня (вівторок та середа)

Матчі третього туру групової стадії Ліги чемпіонів

21 жовтня (четвер)

Матчі третього туру групової стадії Ліги Європи

21 жовтня (четвер)

Матчі третього туру групової стадії Ліги конференцій

12-й тур

23 жовтня (субота)

«Динамо» – «Дніпро-1»

«Ворскла» – «Шахтар»

«Зоря» – «Колос»

«Десна» – «Олександрія»

«Чорноморець» – «Львів»

«Рух» – «Минай»

«Верес» – «Маріуполь»

«Металіст-1925» – «Інгулець»

27 жовтня (середа)

Матчі 1/8 фіналу Кубку України

13-й тур

30 жовтня (субота)

«Маріуполь» – «Динамо»

«Шахтар» – «Десна»

«Металіст-1925» – «Зоря»

«Колос» – «Львів»

«Ворскла» – «Чорноморець»

«Дніпро-1» – «Минай»

«Рух» – «Олександрія»

«Інгулець» – «Верес»

2 та 3 листопада (вівторок та середа)

Матчі четвертого туру групової стадії Ліги чемпіонів

4 листопада (четвер)

Матчі четвертого туру групової стадії Ліги Європи

4 листопада (четвер)

Матчі четвертого туру групової стадії Ліги конференцій

14-й тур

6 листопада (субота)

«Динамо» – «Ворскла»

«Колос» – «Шахтар»

«Зоря» – «Верес»

«Львів» – «Десна»

«Інгулець» – «Дніпро-1»

«Олександрія» – «Металіст-1925»

«Чорноморець» – «Рух»

«Минай» – «Маріуполь»

11 листопада (четвер)

Товариський матч Україна – Болгарія

16 листопада (вівторок)

Зустріч відбору до ЧС-2022 Боснія і Герцеговина – Україна

15-й тур

20 листопада (субота)

«Чорноморець» – «Динамо»

«Шахтар» – «Рух»

«Львів» – «Зоря»

«Десна» – «Колос»

«Ворскла» – «Маріуполь»

«Дніпро-1» – «Олександрія»

«Минай» – «Інгулець»

«Верес» – «Металіст-+1925»

23 та 24 листопада (вівторок та середа)

Матчі п'ятого туру групової стадії Ліги чемпіонів

25 листопада (четвер)

Матчі п'ятого туру групової стадії Ліги Європи

25 листопада (четвер)

Матчі п'ятого туру групової стадії Ліги конференцій

16-й тур

27 листопада (субота)

«Минай» – «Динамо»

«Інгулець» – «Шахтар»

«Олександрія» – «Зоря»

«Колос» – «Верес»

«Дніпро-1» – «Ворскла»

«Чорноморець» – «Десна»

«Маріуполь» – «Львів»

«Рух» – «Металіст-1925»

17-й тур

4 грудня (субота)

«Верес» – «Динамо»

«Шахтар» – «Львів»

«Зоря» – «Інгулець»

«Металіст-1925» – «Колос»

«Рух» – «Ворскла»

«Десна» – «Маріуполь»

«Дніпро-1» – «Чорноморець»

«Олександрія» – «Минай»

7 та 8 грудня (вівторок та середа)

Матчі шостого туру групової стадії Ліги чемпіонів

9 грудня (четвер)

Матчі шостого туру групової стадії Ліги Європи

9 грудня (четвер)

Матчі шостого туру групової стадії Ліги конференцій

18-й тур

11 грудня (субота)

«Динамо» – «Зоря»

«Олександрія» – «Шахтар»

«Колос» – «Минай»

«Львів» – «Ворскла»

«Інгулець» – «Десна»

«Маріуполь» – «Дніпро-1»

«Верес» – «Рух»

«Чорноморець» – «Металіст-1925»


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Натисніть «Подобається», щоб читати
Glavcom.ua в Facebook

Я вже читаю Glavcom в Facebook

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Про використання cookies: Продовжуючи переглядати glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом і погоджуєтеся на використання файлів cookies Згоден   Про файли cookies

Футбольний календар сезону: чемпіонат, єврокубки, матчі збірної