Іспанія в більшості лише в серії пенальті пройшла в півфінал Євро

Іспанці стали першими півфіналістами Євро-2020
Фото з відкритих джерел

Швейцарія в другому таймі залишилася в меншості, але дотягнула до серії 11-метрових

Збірна Іспанії стала першим півфіналістом чемпіонату Європи. Сьогодні команда Луїса Енріке здолала швейцарців. Основний час завершився внічию, а в серії післяматчевих пенальті влучнішою виявилася "червона фурія".

Примітно, що в основний час голи забивали швейцарці. Закарія вже на початку матчу невдало поставив ногу і став автором десятого автоголу на турнірі.

Перший голПерший гол

Після перерви Шакірі відновив рівновагу, але незабаром швейцарці залишилися в меншості. Червону картку за грубий фол отримав Фройлер.

Другий голДругий гол

45 хвилин швейцарці терпіли в меншості, дотягнули до пенальті, а там били куди завгодно. Вони не влучили по воротах три рази поспіль. Іспанці схибили двічі. Тож - 1:1 в основний час і 4:2 в серії пенальті.