Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кенієць Кіпчоґе став першою людиною, яка вибігла марафон з двох годин

  • Розсилка
  Еліуд Кіпчоґе доводить, що межі людським можливостям немає - Кенієць Кіпчоґе став першою людиною, яка вибігла марафон з двох годин
  Еліуд Кіпчоґе доводить, що межі людським можливостям немає
  Фото з соцмереж

  Видатний атлет з другою спроби переписав історію

  Сьогодні, 12 жовтня у Відні легендарний кенійський бігун, олімпійський чемпіон Еліуд Кіпчоґе став першою людиною в світі, яка подолала марафонську дистанцію менш, ніж за дві години. Година, 59 хвилин і 40 секунд – такий від нині новий орієнтир у бігу на 42 кілометри 195 метрів.

  Зауважимо, що офіційний світовий рекорд, встановлений раніше на марафонській дистанції, теж належить Кіпчоґе і становить 2:01.39. Він був встановлений 16 вересня 2018 року на Берлінському марафоні.

  «Я біжу, щоб показати, що немає жодних перешкод для людини», - говорить сам Кіпчоґе.

  Зауважимо, що з першої спроби кенійського бігуна подолати двогодинну межу на дистанції 42,2 км минуло більше двох років. Тоді, 6 травня 2017 року, Кіпчоґе пробіг марафонську дистанцію в італійській Монці за 2:00.25.

  Хоча від поставленої мети Кіпчоґе віддали 26 секунд, він тоді встановив неофіційний (цей марафон не входив в програму IAAF – Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій) світовий рекорд, до якого ніхто з його суперників за минулий час навіть не наблизився.

  І ось тепер Еліуд нарешті втілив свою мрію.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ