Ліга чемпіонів. «Шахтар» – «Інтер» – 0:0: онлайн матчу

Минулого року в Лізі чемпіонів «Шахтар» і «Інтер» двічі зіграли внічию
Фото з відкритих джерел

У турнірі найсильніших команд Європи стартує другий тур

Невдахи першого туру Ліги чемпіонів з’ясують стосунки на столичному НСК «Олімпійський». Друга команда України прийме чемпіона Італії «Інтер». Початок зустрічі запланований на 19:45. «Главком» проводить онлайн-трансляцію матчу.

Вже відомі стартові склади. У господарів у запасі опинився Анатолій Трубін. Воротар певний час не грав через травму.

90+2 хв. Матч завершено. Нічия - 0:0.

87 хв. П'ятов виручає команду! І ще раз після подачі кутового!

81 хв. Мудрик тікав від Думфріса і був затриманий. Попередження.

77 хв. Подвійна заміна в Шахтаря. Мудрик гратиме замість Соломона, Кривцов замінив Ізмаїлі.

71 хв. Підсилює атаку Інтер. Виходить на поле Алексіс Санчес.

68 хв. Додо з 17-ти метрів б'є – вище воріт.

67 хв. П'ятов напартачив, ледве не отримали гол гірники – вище воріт.

65 хв. Алан Патрік з боями проривався до воріт Інтера. Дуже багато ніг перед ним було.

61 хв. Володіння м'ячем – 60% на 40% на користь Шахтаря.

58 хв. Шахтар краще виглядає на полі. Постійно загострює. Інтер обороняється великими силами.

52 хв. Соломон б'є по воротах – блокують удар захисники Інтера.

50 хв. Момент! Педріньо бив по порожніх воротах і влучив у ногу, яку несподівано викинув захисник.

47 хв. Обмінялися команди небезпечними випадами.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+3 хв. ПЕРЕРВА. До травми Траоре Шахтар вів гру, а потів змушений був перейти на контракувальну модель. Небезпечні моменти створювали обидві команди, але Інтер був ближчий до успіху.

45 - 3 хв. додав арбітр.

2_32

40 хв. Інтер тисне. Шахтарю непросто оборонятися.

34 хв. Небезпечно! Джеко не влучив у ворота з трьох метрів, пробив вище воріт.

29 хв. Педріньо пробив з-за меж штрафного – трохи вище воріт.

25 хв. Соломон вибігав з флангу до воріт Інтера. Було небезпечно, але не результативно.

19 хв. МОМЕНТ! Алан Патрік мав зрівнювати рахунок. У метрах 11-ти від воріт крутився біля м'яча, поки не заблокували удар.

1_25

16 хв. Алан Патрік відповів ударом в руки воротарю Інтера.

15 хв. Небезпечно! Поперечина рятує Шахтар від неприємностей. Барела бив.

13 хв. Важко буде без Траоре. Він уже 9 голів забив з початку сезону. Повезли нападника до лікарні. Це Лаутаро Мартінес врізався в нього. Ненавмисно.

8 хв. Траоре зазнав травми. Без нападника залишився Шахтар. Замість нього виходить Тете.

7 хв. Небезпечно! Відповів Інтер. Заблокували захисники гірників удар гостей.

5 хв. МОМЕНТ! Соломон метрів з 17-ти пробив – поруч зі стійкою воріт

4 хв. Рівна гра, футболісти не квапляться. Шахтар грає в дрібний пас.

1 хв. Матч розпочався.

88_06

5 хвилин до початку матчу. Лунає гімн Ліги чемпіонів. Вболівальників не багато, хоча можна заповнювати трибуни на 50 відсотків.

Шахтар: П'ятов, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Майкон, Алан Патрік, Соломон, Педріньйо, Траоре.

В запасі: Трубін, Вітао, Кривцов, Корнієнко, Конопля, Бондар, Маркос Антоніо, Бондаренко, Мудрик, Марлос, Тете, Сікан.

Інтер: Ханданович, Дюмфріс, де Врей, Шкріньяр, Дімарко, Брозовіч, Бастоні, Весіно, Барелла, Джеко, Лаутаро.

В запасі: Кордаж, Раду, Гальярдіні, Коларов, Раноккья, Д'Амброзіо, Дарміан, Відаль, Перішич, Корреа, Чалханоглу, Алексіс.

4_26

На старті групового турніру «Шахтар» несподівано поступився молдавському «Шерифу» – 0:2. Мала місце, очевидно, недооцінка дебютанта турніру з боку українського клубу. Це визнав і головний тренер «гірників» Роберто Де Дзербі. Невдача повернула «Шахтар» до тями. Він не тільки не втратив жодного очка в наступних матчах, але й встиг здобути Суперкубок, розгромивши «Динамо» – 3:0.

«Інтер» на євроарені поступився «Реалу» – 0:1. У чемпіонаті Італії задніх не пасе, але й не лідирує. Там перші рядки в турнірній таблиці займають «Наполі» та «Мілан». Інтерісті треті, але з некритичним відставання у, відповідно, чотири і два очка.

2_31

«Інтер» у міжсезоння втратив головну ударну силу. З команди пішов один з найкращих бомбардирів Рамелу Лукаку. Але гру демонструє не менш потужну і, що головне, ще біль атакувальну. Це підкреслив новий тренер міланської команди Сімоне Індзагі.

Минулого року в груповому турнірі Ліги чемпіонів суперники двічі зіграли внічию. У Києві та Мілані матчі завершилися з однаковим рахунком 0:0.