рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Львівщині планують побудувати сучасну льодову та баскетбольну арену

  • Розсилка
  Арена у Новояворівську - На Львівщині планують побудувати сучасну льодову та баскетбольну арену
  Арена у Новояворівську

  Розглядаються такі міста як Дрогобич і Стрий

  У середу, 20 грудня, президент Федерації хокею України (ФХУ) Анатолій Брезвін і віце-президент Юлія Артем’єва зустрілися із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою з метою вирішення питань розвитку хокею у Львівській області.

  Про це повідомляє офіційний сайт Федерації хокею України.

  У межах зустрічі Синютка ознайомився із ситуацією з будівництвом і реконструкцією льодових арен по Україні та поцікавився планами ФХУ щодо створення побідних комплексів на Львівщині.

  Під час зустрічі було звернено увагу на необхідності подальшої підтримки ДЮСШ та ЦОП, а також розглянуто питання створення хокейної інфраструктури у регіоні, у першу чергу – будівництво сучасних льодових арен.

  Сторони зійшлись на доцільності зведення льодової арени на території Львівської області й обмінялися думками щодо можливих джерел фінансування.

  «Подібна спортивна арена, яка би включала не лише льодову складову, а й майданчик для баскетболу, атлетики й інших видів спорту, наразі є дуже потрібною. Тож ми можемо сьогодні розглядати кілька точок зведення такого комплексу, серед яких міста Дрогобич і Стрий», – зазначив Синютка.

  У межах зустрічі домовилися також про залучення у зведення арени коштів із різних джерел.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ