Україна – друга в медальному заліку чемпіонату Європи з біатлону

Ірина Варвинець. Фото: biathlon.com.ua

Випередити Україну вдалося тільки команді Франції

Українські біатлоністи результативно виступили на чемпіонаті Європи в Ріднау (Італія).

Головною героїнею континентального турніру стала Ірина Варвинець - біатлоністка з Чернігова виграла спринт, потім завоювала срібло в гонці переслідування, а також внесла свій вклад в перемогу змішаної естафети.

У медальному заліку чемпіонату Європи випередити Україну вдалося тільки команді Франції, в якій блищала Хлоє Шевальє - єдина дворазова чемпіонка континенту в особистих гонках.

Україна на четвертому чемпіонаті Європи поспіль завоювала як мінімум одне золото (турнір 2016 року в Тюмені команда в повному складі пропустила).

За останні 10 років чемпіонами Європи в особистих гонках ставали Оксана Яковлєва, Ніна Карасевич, Віта і Валя Семеренко, Артем Прима, Олена Підгрушна, Сергій Семенов, Юлія Джима та Ірина Варвинець.