Збірна Києва з міні-футболу на чемпіонаті серед міст перемогла Москву

Фото взяте з сайту sport.ua

Проте київська команда програла у чвертьфіналі господарям змагання – Секешфехервару

Збірна Києва з міні-футболу, яка сформована на базі київської команди «Фактотум», переможця чемпіонату України, вилетіла з чемпіонату Європи серед міст на стадії чвертьфіналу змагання.

Турнір відбувався в угорському Секешфехерварі.

Українці поступилися в 1/4 змагання місцевій команді – збірній району Мунц Янош із Секешфехервара.

Основний час закінчився нічиєю – 1:1. Забитими м’ячами відзначилися Маріо Такаш за господарів і Сергій Цап у складі збірної Києва. У серії пенальті кияни поступилися – 2:3.

Щоправда, чвертьфінальний матч, скоріше, із серії тих, на які не вистачило емоцій та довжини лави запасних. За українську команду у чвертьфіналі в полі грав номінальний воротар через травми, яких зазнала наша команда у попередній стадії змагань.

1/8 фіналу турніру була найбільш драматична на турнірі – українці переграли збірну Москви.