Цей 68-річний бодібілдер дивує весь світ своїми сталевими м'язами. Фотогалерея

  Білл їсть вівсянку, курку, яйця і салат та вже давно відмовився від алкоголю
  Мешканець Техасу (США) Білл Хендрікс став відомий в свої 68 років. Він активно займається фітнесом і тепер став фітнес-блогером в Інстаграм, де він показує свої тренування і успіхи. Відео Білла стали настільки популярні серед користувачів, що до його порад прислухаються навіть професійні спортсмени. [GALLERY_BLOCK] «Я подумав, що
  • 15 Березня, 17:15
  • Розсилка

  Білл їсть вівсянку, курку, яйця і салат та вже давно відмовився від алкоголю

  Мешканець Техасу (США) Білл Хендрікс став відомий в свої 68 років. Він активно займається фітнесом і тепер став фітнес-блогером в Інстаграм, де він показує свої тренування і успіхи. Відео Білла стали настільки популярні серед користувачів, що до його порад прислухаються навіть професійні спортсмени.  «Я подумав, що непогано поділитися з людьми тим, як можна зберегти свою форму і, ймовірно, розповісти їм, як я себе почуваю», - сказав Білл.

  За його словами, він не дозволяє собі пропустити навіть одне тренування - один рік в тренажерному залі 6 раз в тиждень. Він стверджує, що не вживає спортивне харчування. Також Білл говорить, що їсть вівсянку, курку, яйця і салат та вже давно відмовився від алкоголю.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ