У Вінниці відзначили поліцейських, які затримали озброєного чоловіка
Станіслав Груздєв
glavcom.ua
![У Вінниці відзначили поліцейських, які затримали озброєного чоловіка](/img/article/5433/88_main-v1541738659.jpg)
Правоохоронці отримали грошові премії та грамоти
Уміській раді відзначили чотирьох працівників Управління патрульної поліції у Вінницькій області. Вони затримали жителя Хмельниччини, який обкрадав автомобілі вінничан. Під час затримання чоловік стріляв у патрульних з вогнепальної зброї. Завдяки професіоналізму поліцейських ніхто не постраждав.
Грамоти та грошові премії вручили старшому лейтенанту поліції заступнику командира роти №3 батальйону Юрію Осадчуку, лейтенанту поліції інспектору роти №3 Олегу Боржемському, лейтенанту поліції інспектору роти №3 Артуру Карпенку, лейтенанту поліції інспектор роти №3 Олександру Нідзельському.
Поліцейських привітав міський голова Сергій Моргунов. «Ми сьогодні відзначаємо представників поліції, які 18 жовтня затримали злочинця, ризикуючи життям. Він здійснив у поліцейських два постріли. Слава Богу, що ніхто не постраждав. Співробітники поліції, в результаті оперативних дій, затримали чоловіка. Виявилось, що він обкрадав автомобілі та не є мешканцем міста Вінниці. Фактично, завдяки злагодженим діям поліцейських, небезпечний злочинець був затриманий», - сказав міський голова.
![](/img/forall/users/49/4935/1_913.jpg)
Нагадаємо, що вночі, 18 жовтня, по проспекту Космонавтів екіпаж патрульних поліцейських помітив підозрілого чоловіка на велосипеді. Патрульні підійшли до нього, щоб провести перевірку. Чоловік почав нервуватись та дістав вогнепальну зброю, направивши її у бік одного з поліцейських. Його напарник схопив затвор, чим запобіг пострілу.
Підозрюваний вирвався та почав тікати, двічі вистріливши у бік поліцейських. Інформація про зловмисника була передана усім екіпажам патрульної поліції. Інший екіпаж затримав порушника, ним виявився 51-річний житель Хмельницької області, який раніше був судимим. Під час затримання чоловік викинув пістолет на землю. Внаслідок пострілів ніхто не постраждав.
Коментарі — 0