рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Акторці вінницького театру президент присвоїв звання Заслуженої артистки України

  • Розсилка
  Акторці вінницького театру президент присвоїв звання Заслуженої артистки України

  Культурне життя Вінниці

  З нaгоди Міжнaродного дня теaтру, 27 березня Президент підписaв Укaз, яким присвоєно звaння «Зaслужений aртист Укрaїни» aртистці дрaми Вінницького облaсного укрaїнського aкaдемічного музично-дрaмaтичного теaтру імені М.К.Сaдовського - Остaпчук Любові Степaнівні.

  Документ опубліковано на сайті глави держави.

  Любов Остапчук у вінницькому театрі працює з 1996 року, після закінчення Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого. За цей час зіграла більше 20 ролей. 

  У творчому доробку Любов Антонівни ролі різного плану. Серед них леді Макбет «Макбет», Кетті у музичній комедії «Як повернути чоловіка», Ангустіас у трагедії «Дім Бернарди Альби». ЇЇ театрали знають в ролі Анни у драмі «Украдене щастя», Марусі Чурай у поемі для театру «Маруся Чурай», Мадлен у мелодраматичній історії «Жахливі батьки», Марії Антонівни у сатиричній комедії «Ревізор», Соні з комедії «Дядя Ваня»…

  Як виконавиця головної ролі - Мавки - у міфі з прадавніх часів «Лісова пісня» стала лауреатом Премії Кабінету Міністрів України ім. Лесі Українки (2009р.).

  Джерело: vinnitsa.info

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ