ГПУ з’ясувала, що у вінницькій в'язниці катували засудженого

ГПУ з’ясувала, що у вінницькій в'язниці катували засудженого

Правоохоронці виявили, що співробітники установи намагалися підробити медичні документи в'язня

Співробітники Вінницької установи виконання покарань №1 декілька діб катували ув'язненого. Як повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України, порушення в тюрмі були виявлені під час непланової перевірки.

«Протягом декількох діб зазначену особу з явними ознаками розладу здоров'я тримали в непристосованому для цих цілей камерному приміщенні в жахливих антисанітарних умовах, без світла, водопостачання, каналізації, постільної білизни, засобів особистої гігієни, належного медичного забезпечення тощо. Також були виявлені і припинені протиправні дії співробітників цієї установи, пов'язані зі спробою підробки медичної документації зазначеного ув'язненого», - розповіли в прес-службі.

Чоловікові надали необхідну медичну допомогу, і забезпечили йому належні умови утримання і спостереження лікарів, підкреслили в ГПУ. У відомстві підкреслили, що, окрім того, перевіркою були встановлені систематичні порушення прав ув'язнених, засуджених до довічного позбавлення волі.

«У житлових камерних приміщеннях були виявлені молотки, пилки, ріжучі предмети, хімічні речовини, верстати, інші речі і обладнання, заборонене для вільного користування серед ув'язнених зазначеної категорії», - повідомили в прес-службі.

За цими фактами правоохоронці зареєстрували кримінальні провадження, розпочалися розслідування.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: