рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Вінниці презентували проекти інтеркультурної стратегії

  • Розсилка
  У Вінниці презентували проекти інтеркультурної стратегії

  У Вінниці провели заключну зустріч робочої групи над розробкою Інтеркультурної стратегії, під час якої представили заплановані проекти, що спрямовані на інтеграцію усіх мешканців міста різного етнокультурного походження, ВПО, іноземних студентів та гостей міста.

  Загалом запропонували 41 проект. Зокрема, цього року у місті планують відновити Раду іноземних студентів, а також організувати ряд   міжкультурних та міжнаціональних заходів. Серед яких і проведення велопробігу у національних вишиванках та національних костюмах. 

  Серед інтеркультурних ініціатив чимало нових освітніх та культурних проектів, міжнародна співпраця з містами-побратимами, міжнародний дитячий музичний фестиваль, комунікаційний простір «Жива інтеркультурна бібліотека», просвітницький проект з протидії мови ворожнечі, подолання стереотипів та формування толерантності «Територія порозуміння». Учасники робочої групи пропонують проводити сезонні підліткові і молодіжні наметові інтеркультурні табори, створення інтеркультурних просторів.

  Серед запропонованих проектів є й проекти спрямовані на стимулювання підприємницької активності, що передбачають створення інтеркультурного центру, основними напрямками якого є розвиток інтеркультурної комунікації. Зокрема проведення бізнес-тренінгів, популяризація основної інформації щодо створення та ведення бізнесу; допомога в створенні та супроводі бізнесу, інтеркультурні виставки, ярмарки підприємницької діяльності, тощо.   

  Також заплановано ряд проектів для реалізації таких операційних цілей, як створення умов для активної інтеграції і партисипації в житті громади, соціальних та інтеркультурних компетенцій мешканців міста.

  Нагадаємо, що розробка робочою групою стратегічного документу розпочалась у травні минулого року. Робоча група, яка працювала над розробкою Інтеркультурної стратегії м. Вінниці, пройшла чималий шлях, щоб побачити напрацьоване стратегічне бачення «Різноманіття єднає» у представлених інтеркультурних проектах. 

  Попереду ще ґрунтовна робота над стратегічним документом та його публічні обговорення.

  Джерело: news.vn.ua


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ