У Вінниці студенти побили одногрупника
![У Вінниці студенти побили одногрупника](/img/article/5450/23_main-v1542271073.jpg)
Випадок далеко не одиничний
У Вінниці батько намагається добитися справедливості для сина, якого вже не вперше побили одногрупники.
В редакцію «33 Канал» звернувся житель обласного центру. Чоловік розповів про те, що його сина, студента одного з місцевих університетів, вже не вперше побили двоє одногрупників.
Обидва підозрюваних – жителі Літина. Вони неодноразово нападали на сина чоловіка та ще на кількох студентів. Усі рази напади супроводжувалися вимаганням грошей.
«Вимагати кошти у нього та інших одногрупники з Літина взялись давно. Вибирали Дмитро та Вадим у жертви тих, хто має стипендію та не може дати відсічі, – каже Роман Козловський. – Останній інцидент стався ввечері 7 листопада, коли Роман повернувся додому побитим. Все обличчя набрякло».
У навчальному закладі обіцяли провести бесіду з хлопцями. Також було звернення до правоохоронців, однак ані адміністративного протоколу, ані кримінального провадження останні не склали.
Самі підозрювані свою провину не підтверджують.
Коментарі — 0