У Вінниці відбудуться змагання серед майбутніх інженерів

У Вінниці відбудуться змагання серед майбутніх інженерів

Змагання проводяться у двох категоріях

26-30 листопада силами студентської організації BEST (Boardof European Studentsof Technology) буде проведено інженерні змагання між студентами Вінницького національного технічного університету.

Про це інформує прес-служба вузу.

Змагання EBEC проводяться у двох категоріях:

Team Design – це практичне вирішення задачі. Основна мета якої - створення пристрою з обмежених ресурсів, котрий буде відповідати певним характеристикам. У даній категорії учасники матимуть змогу показати свої конструкторські та інженерні знання. Прикладом виконаного завдання може бути: смарт-годинник, катапульта чи радіокерована машина всюдихід.

Case Study – це комплексний аналіз економічної, соціальної або бізнес-ситуації і пошук найбільш ефективних варіантів її вирішення. Виходячи із заданого завдання, команди розробляють план дій, необхідних для досягнення найкращого результату. Кожна команда проводить презентацію свого рішення, яке оцінюють судді. Прикладом такого завдання може бути теоретичне переселення людей на іншу планету, розробка нового стартапу чи створення розумного еко-будинку.

«Участь в European BESTE ngineering Competition (EBEC) дає можливість розвивати свої вміння та реалізувати ідеї завдяки співпраці з компаніями та спілкуванню з європейською спільнотою», - зазначають в прес-службі.

Більш детальну інформацію про розклад, місце проведення та програму змагань вже можна знайти на офіційних сторінках організації у Instagram, Facebook та Telegram.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: