Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Британський парламент схвалив план виходу з ЄС

  • Розсилка
  <p>Голосування щодо Brexit в нижній палаті парламенту Великобританії, 12 червня</p> - Британський парламент схвалив план виходу з ЄС

  Голосування щодо Brexit в нижній палаті парламенту Великобританії, 12 червня

  Для Терези Мей результати нинішнього голосування є великою мірою обнадійливими

  Нижня палата британського парламенту з мінімальною перевагою схвалила план виходу з ЄС.

  Як повідомляє DW, нижня палата британського парламенту у вівторок, 12 червня, 324 голосами проти 298 прийняла план  виходу країни з Євросоюзу. Таким чином, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей домоглася підтримки, однак вона була змушена піти на поступки противникам Brexit в рядах Консервативної партії, яку вона представляє.

  В результаті парламент отримає більше контролю за процесом виходу Сполученого Королівства з ЄС. У той час як деякі британські політики хотіли б зберегти тісні зв'язки з Брюсселем, інші наполягають на якомога максимальному віддаленні країни від Євросоюзу.

  Для Терези Мей результати нинішнього голосування є великою мірою обнадійливими. Глава британського уряду перебуває під величезним тиском з різних сторін. Після невдалих парламентських виборів у 2017 році, за підсумками яких Мей мала намір добитися значної переваги для переговорів по «Брекзіту», консерватори мають у своєму розпорядженні мінімальну більшість в Палаті представників.

  Перехідний період, під час якого Лондону і Брюсселю належить домовитися про майбутнє партнерство, почнеться після офіційного виходу Великобританії з ЄС в березні 2019 року і триватиме 21 місяць.

  Протягом цього часу британська сторона не зможе брати участь в ухваленні рішень, але продовжить дотримуватися правил ЄС, вносити внески в його бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

  До слова, у Британії допитають мільйонера, який спонсорував кампанію за Brexit.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ