Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У бельгійському місті Арлон відкрили пам’ятник Анні Київській

  • Розсилка
  <p>У бельгійському Арлоні відкрили пам&rsquo;ятник Анні Київській</p> - У бельгійському місті Арлон відкрили пам’ятник Анні Київській

  У бельгійському Арлоні відкрили пам’ятник Анні Київській

  Фото: Дмитро Шкурко/Укрінформ

  Історична постать Анна Ярославни уособлює глибокі історичні зв’язки, які існують між Україною та рештою Європи – посол

  Урочиста церемонія відкриття скульптури Анни Ярославни, київській княгині та королеві Франції, відбулася в суботу у старовинному бельгійському місті Арлон.

  Церемонія відбулася в межах проєкту «Шлях Королеви», який відтворює шлях, яким майбутня королева Франції долала відстань від Києва до Парижа, повідомляє Укрінформ.

  «Відкриття скульптури київської княгині є символом історичних зв’язків, які поєднують всю Європу і Україну. Ця подія стала можливою завдяки енергії та ентузіазму мерії Києва та зусиллям посольства України в Королівстві Бельгія. То тепер ми сподіваємося, що більше українців будуть приїздити до нашого чудового міста», – зазначив під час відкриття пам’ятки бургомістр міста Арлон Вінсен Магнюс.

  Під час виступу на церемонії посол України в Бельгії Микола Точицький наголосив, що історична постать Анна Ярославни уособлює глибокі історичні зв’язки, які існують між Україною та рештою Європи. Тож для України європейська інтеграція є природним процесом, який означає повернення до власних витоків.


  1570886386-8546.

  Автор скульптури Костянтин Скритуцький розповів кореспондентові Укрінформу, що образ Анна Ярославни народжувався в уяві завдяки численним історичним пам’яткам і згадкам. Київська княгиня та майбутня королева Франції постає в образі маленької дівчинки, яка колись ходила вулицями стародавнього Києва та мріяла про майбутнє.

  У заході взяли участь представники міської громади Арлона, українські дипломати та представники мерії Києва.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ