Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Заробітчани з України у найближчі роки можуть поміняти Польщу на Німеччину – Bloomberg

  • Розсилка
  У Польщі в деяких галузях частка громадян України на посадах сягає 40% - Заробітчани з України у найближчі роки можуть поміняти Польщу на Німеччину – Bloomberg
  У Польщі в деяких галузях частка громадян України на посадах сягає 40%

  Іммігранти збільшили темпи економічного зростання в 2013-2017 роках на 0,9%, - Центробанк

  Ослаблення регуляцій в Німеччині може відібрати у Варшави 20-25% українських заробітчан впродовж наступних чотирьох років. Про це пише Bloomberg з посиланням на видання польського Центрального банку Oserwator Finansowy.  Зазначається, що радники департаменту економічних аналізів у Центробанку ствержують, що іммігранти збільшили темпи економічного зростання в 2013-2017 роках на 0,9%. 

  «Зростання найбільшої східної економіки Європейського Союзу витримало всі коливання, які спостерігалися в західних країнах союзу. В цьому Польщі допомогли люди, які їхали з сусідньої України через рецесію і багаторічну війну з силами Росії», - йдеться у повідомленні.

  Також видання пише, що поляки й самі роками емігрували з рідної країни, шукаючи вищих зарплат в країнах на зразок Великої Британії.

  «Польські компанії беруть на роботу дедалі більшу кількість іноземних працівників. Однак, українців вони наймають найчастіше. І в деяких галузях частка громадян України на посадах сягає 40%», - повідомляють експерти.

  У польському Центробанку кажуть, що саме вони стримали тиск на зарплати й інфляцію. Це дозволило зберігати процентну ставку на рекодно низькому рівні впродовж чотирьох років.

  Попри це, працедавцям не вистачає «рук» і вони хочуть, щоб уряд пом'якшив імміграційні процедури.

  Безробіття в Польщі в першому кварталі цього року становило 3,9%, згідно з даними Eurostat.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ