Останнє засідання Ради Безпеки ООН показало, що не тільки у України чи у Росії, а й у цілого світу в репрезентації ООН, немає концепції виходу з ситуації російсько-української війни.
Не можна так беззастережно довіряти дискурсу ЗМІ, який генерується консенсусно-олігархічною владою. Не можна підтримувати цей дискурс, бо нині він є оманливий.
Полная версия доклада украинского философа Сергея Дацюка на секции «Россия: две истории одной страны», прочитанного 10 сентября 2015, Крыница-Здруй, Польша
Річниця трагедії під Іловайськом, відомої як «Іловайський котел» 10 серпня — 3 вересня 2014-го року, дає привід зробити деякі узагальнення та висновки для влади та суспільства.
Неэффективность Минских соглашений для установления мира в ближайшей перспективе требует рефлексии в более масштабных измерениях, нежели отношения Украины и ДНР-ЛНР с участием Европы и России.
В Украине хватает и своих пессимистов, не желающих видеть никаких позитивных сценариев нашего общего будущего. Но самым заметным является пессимизм, привносимый российской пропагандой.
Війна це довгостроковий тренд України. Як свідчить в тому числі російська аналітика, війну в найближчий час без додаткових інноваційних кроків завершити Україні не вдасться.
Если бы Украина не сумела радикально и быстро восстановить обороноспособность и доказать это в противодействии январско-февральскому наступлению на Донбассе в 2015-ом году, которое привело к «Минску-2», война бы уже привела к существенным потерям.
Сегодня на наших глазах осуществляется уже вторая попытка восстановления империи России. Однако то, что во второй половине ХХ века было трагедией, сегодня выглядит как фарс.
Продовжуючи перегляд glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності (Privacy Policy) та погоджуєтеся використання файлів cookie