Довгий наступає (фото)

Олесь Довгий починає масовану виборчу кампанію в Дніпровському районі столиці.

Олесь Довгий починає масовану виборчу кампанію в Дніпровському районі столиці. Екс-секретар Київради, права рука «мера усіх киян» та яскравий представник «молодої команди» вирішив продовжити свою політичну кар’єру в парламенті, спробувавши сили в Дніпровському районі Києва. Від гріха і прокуратури подалі.

Хоча виборчі округи ще не нарізані, Олесь Станіславович вже визначився зі своїм електоральними полем, про що сам натякнув 1 грудня, коли вперше з’явився на засіданні Київради після звільнення. До цього часу інформація про його балотування була на рівні чуток. Наприклад, не так давно нардеп від НУНС Кирило Куліков розповів, що Олесь Довгий піде самовисуванцем по Дніпровському району. При цьому, виборча стратегія у нього буде мало чим відрізнятися від «гречаної» системи Леоніда Черновецького: роздавати бідним продуктові пайки та гречку.

І ось «Главком» отримав підтвердження депутатських планів Олеся Станіславовича. За даними наших джерел, нещодавно Олесь Довгий розмістив замовлення на друк одразу кількох видів агітаційної продукції в столичних друкарнях. Перший з них – кольорова брошура, в якій розповідається про його благі діяння на посаді секретаря міськради. Тираж замовлення – 80000 примірників. На фото видно, що Довгий планує запустити власний виборчий сайт - http://oles.com.ua. Зараз він ще на стадії розробки і наповнення.

Ще одне замовлення – кольорові якісні календарі «від Олеся Довгого». Тираж дізнатися не вдалося, але він також вимірюється десятками тисяч. За даними нашого джерела, замовлення буде готове до 13 грудня, а його вартість складає близько 30 тисяч доларів.

До речі, Довгий вже активно підгодовує населення району від імені «Благодійного фонду Олеся Довгого і Катерини Горіної». Як стверджує Куліков, молодий політик буде балотуватися як незалежний кандидат, проте його батько Станіслав Довгий вже є нардепом від фракції Народної партії Литвина, а його теща Ірина Горіна – народний депутат від Партії регіонів.

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: