Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Янукович знайшов винного в провалі реформ

  • Виталий Червоненко
   Журналист
  • Розсилка
  Янукович знайшов винного в провалі реформ

  Виявляється, все не реформується і не модернізується через клятих бюрократів, які свідомо саботують геніальні президентські ініціативи.

  Виявляється, все не реформується і не модернізується через клятих бюрократів, які свідомо саботують геніальні президентські ініціативи. Саме так пояснив Віктор Федорович причини своїх невдач в інтерв'ю для спільного проекту New York Times News Service & Syndicate и «Сегодня Мультимедиа» - альманаху «Україна і світ 2012. Глобальний порядок денний».

  Сперечатись про згубний вплив бюрократії справа марна, це очевидно для всіх. Тільки от валити все на цей феномен в той час, коли всі чиновники, починаючи від самого президента, погрузли в корупції й різноманітних схемах, не те, що смішно, а навіть анекдотично. Всі можливі відмазки вже використані, а тому валити все треба на щось ефемерне, проте добре вкорінене в свідомості «радянських людей».

  Саме в Радянському Союзі, коли влада не могла знайти винних в своїх провалах й нездатності на ефективне управління, оголошували чергову війну бюрократії. З нею в країні «комуністичного раю» боролися від самого початку існування держави в 20-х роках, і до останніх днів існування. Брежнєв, Черненко, Андропов і Горбачов постійно звинувачували у всьому бюрократів. Немає туалетного паперу – бюрократи не додивились і полінились, не вистачає продуктів – знову бюрократи. В 30-ті їх ще називали злісними шкідниками й стріляли. І що воно їм дало?

  Нічого дивного, що Янукович на другому році царствування теж дійшов висновку, що треба оголошувати війну бюрократам. Навіщо винаходити велосипед, якщо він давно вже винайдений в Радянському Союзі. Тим більше, що за 70 років в Союзі стільки було намальовано і написано про бюрократію, що не використати цей багаж для Віктора Федоровича просто злочинно. Пропонуємо кілька найяскравіший радянських агіток, які вже хоч сьогодні можна брати на озброєння в боротьбі з ненависною бюрократією й розвішувати на білбордах по всій країні.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ