Банки перейняли методи гопників?

У вівторок мій робочий день обірвав дзвінок: «Нам вдома обрізали всі дроти – телебачення, Інтернет, домофон – всі, які ведуть в квартиру!»

Дівчина сиділа вдома і працювала в Інтернеті, аж тут почувся якийсь шурхіт в коридорі. Зникла мережа, вона вийшла й побачила, що всі дроти, які ведуть у квартиру обрізані. До того ж розрізані так, щоб полагодити їх було дуже важко – спеціально вирізалось по кілька метрів дроту. Одразу подумалося, що це чийсь дурний жарт. Але потім помітили на електрощитовій біля дверей наклеєну червону табличку: «Вас разыскивает поверенный Банка! Срочно свяжитесь с нами по номеру: 0-800-500-286». А ще нижче написаний семизначний номер – 2130249.

Табличка могла бути пов'язаною з пошкодженими дротами. Адже ще зранку її не було. Набравши номер, почув: «Відділ роботи з простроченими кредитами банку. Дівчина запитала, який семизначний номер вказаний на табличці, я продиктував. У відповідь почув: «У вас прострочений кредит в нашому банку, тому до вас приходила наша людина».

Ніякого кредиту в цьому банку, слава Богу, в мене немає і не могло бути. Що підтвердила сама представниця банку, бо її словами, за цим номером заборгованості значиться якась пані Дибенко. На моє зауваження, що про пані я в житті не чув, мені уточнили, що Дибенко живе десь на Глибочицькій. На питання, до чого тут моя квартира на Оболоні, отримав оригінальну відповідь: хтось міг вказати мою адресу, як актуальну для пані Дибенко.

В банку заперечили, що це їхні люди перерізають всі дроти в квартиру, але пообіцяли передати справу до відділу безпеки і розібратися. Дійсно, якийсь чудернацький збіг - ще зранку табличка від банку не висіла, а як тільки дроти перерізали – вона з’явилась. Не хочеться думати, що поважний банк використовує такі брудні методи вибивання боргів й наймає злочинців, які нищать чуже майно, навіть не розібравшись. Проте в нашій країні дивуватися взагалі нічому. Здавалося, могли ж в двері подзвонити, спитати, хто тут живе. З таким самим успіхом могли прийти й перерізати дроти чи зіпсувати двері будь-кому, на кого вкаже анонімне джерело.

P.S.

Наступного дня зі мною зв’язалися представники служби безпеки банку і розповіли про результати свого внутрішнього розслідування. За їх даними, моя адреса не значиться в їхніх базах, ніяким чином не пов’язана з даним кредитом, а відповідна табличка була розміщена в іншому кінці Києва, на вулиці Вишгородській. Ще одна адреса цього клієнта на Глибочицькій. Проте, він йде на співпрацю з банком, погашає кредит, а тому в принципі у них не було необхідності застосовувати до нього жорсткі методи. Також банкіри наполягають, що ніколи не застосовують подібних протизаконних методів. За їхньою версією, стороння особа переклеїла мені табличку й перерізала дроти.

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: