Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Луценко нема претензій до Байденів і Burisma

  • Розсилка
  ні Хантер Байден, ні Burisma в теперішньому часі не є об'єктом розслідування генпрокуратури України - Луценко - У Луценко нема претензій до Байденів і Burisma
  ні Хантер Байден, ні Burisma в теперішньому часі не є об'єктом розслідування генпрокуратури України - Луценко

  Питання стосується дипломатичних дій Байдена у той період, коли його син, Хантер Байден, знаходився в раді директорів Burisma Group - найбільшої приватної газодобувної компанії України

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко поставив крапку у питаннях правопорушень Джозефа Байдена і його сина в Україні, незважаючи на претензії з боку адвоката президента Дональда Трампа. Про це Луценко заявив виданню Bloomberg.

  Зазначається, що питання стосується дипломатичних дій Байдена у той період, коли його син, Хантер Байден, знаходився в раді директорів Burisma Group - найбільшої приватної газодобувної компанії України. «Будучи віце-президентом США, Байден-старший підтримував антикорупційну політику в Україні в 2016 році, яка, зокрема, включала заклик до відставки колишнього генпрокурора країни Віктора Шокіна», - пише видання.  У свою чергу Луценко заявив, що ні Хантер Байден, ні Burisma в теперішньому часі не є об'єктом розслідування генпрокуратури України.

  «Я не хочу, щоб Україна знову стала суб'єктом президентських виборів в США. Хантер Байден не порушував ніяких українських законів - принаймні, на даний момент ми не бачимо ніяких порушень», - зазначив генпрокурор України.

  Раніше особистий адвокат президента США Руді Джуліані заявляв, що у Джо Байдена виник конфлікт інтересів, коли він спілкувався з українськими чиновниками щодо боротьби з корупцією.

  У березні 2016 року Байден нібито поставив ультиматум: Україна не отримає мільярд доларів США у вигляді гарантій за кредитами, якщо не впорається з корупцією і не звільнить генерального прокурора Віктора Шокіна.

  Луценко сказав Bloomberg, що зустрічався з Джуліані в січні цього року.

  Генеральний прокурор підкреслив, що нинішнє розслідування «жодним чином» не стосується Burisma.

  «Усі справи проти Burisma були закриті. Я не бачу правопорушень серед іноземців, які працювали на Burisma в Україні», - сказав Луценко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ