Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Після Китаю та Еквадору: Україна посідала 88 місце в глобальному рейтингу якості життя

  • Розсилка
  Після Китаю та Еквадору: Україна посідала 88 місце в глобальному рейтингу якості життя

  Лідер рейтингу - Норвегія, на останньому місці - Нігер

  Найкращий індекс людського розвитку в світі зафіксований у 2017 році в Норвегії. Такого висновку дійшли автори глобального рейтингу індексу людського розвитку, складеного аналітиками Програми розвитку ООН (ПРООН), повідомляє агентство DW.

  Визначальними критеріями для авторів індексу є такі показники, як тривалість життя, рівень освіти та доходів громадян.

  За даними рейтингу, індекс людського розвитку в Норвегії визначено на рівні 0,953. На другому місці опинилася Швейцарія з показником індексу людського розвитку в 0,944. Далі йдуть Австралія та Ірландія з 0,939 та 0,938 відповідно. На п'ятому місці - Німеччина. Рівень людського розвитку німців автори індексу класифікували як 0,936.  До першої десятки потрапили також Ісландія, Гонконг, Швеція, Сінгапур, Нідерланди. З пострадянських країн найкращий показник у цьому плані зафіксований у Естонії - 0,871, що відповідає 30-ій позиції у глобальному рейтингу. Західні сусіди України - Польща, Словаччина та Угорщина - посіли 33-тє, 38-ме та 45-те місця відповідно.

  Росія потрапила на 49-ту позицію, а Білорусь - на 53-ту. Щодо України, то автори індексу визначили її розвиток у 0,751. Через такий показник Україна опинилася на 88-му місці у переліку з 189 країн. На останньому місці - Нігер.

  Читайте також: Київ плететься у хвості рейтингу міст світу за якістю життя

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ