Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Понад 60 нардепів пропустили майже всі голосування в грудні

  • Розсилка
  Всі голосування парламенту пропустили депутати-втікачі Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не голосували також В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савчен - Понад 60 нардепів пропустили майже всі голосування в грудні
  Всі голосування парламенту пропустили депутати-втікачі Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не голосували також В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савчен

  Половину голосувань пропустили 252 депутати

  Понад 60 народних депутатів України пропустили 90% голосувань Верховної ради в грудні 2018 року. Про це повідомляє «Комітет виборців України» у Facebook.

  Як повідомляється, 252 нардепи пропустили половину голосувань ВР, з них 61 депутат не був присутній на понад 90% голосувань. Ще 17 політиків протягом грудня не проголосували жодного разу.

  «Нульові показники голосувань у Євгена Мураєва, Семена Семенченка, Дениса Омельяновича, Миколи Фролова, Юрія Солода, Гліба Загорія, Романа Зварича, Петра Сабашука, Ігоря Шкірі, Віталія Чепиноги, Дмитра Яроша», - йдеться у повідомленні.

  Крім того, всі голосування парламенту пропустили депутати-втікачі Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не голосували також В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.

  Зазначається, що найвищі показники голосування мають Віктор Пензеник (100% голосувань), Михайло Бондарь (99%) та Іван Спориш (99%).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ