Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Росія не буде виплачувати компенсацію «Укрнафті»

  • Розсилка
  Росія не буде виплачувати компенсацію «Укрнафті»

  В Росії вказують, що позов «Укрнафти» не був у юрисдикції міжнародного арбітражу, і тому вони будуть оскаржувати рішення Гаагзького арбітражу

  Росія відмовилась визнавати рішення міжнародного арбітражу, що зобов'язав РФ виплатити українській компанії «Укрнафта» компенсацію за втрачене в Криму майно в розмірі $44,4 млн.

  Як повідомили в прес-службі Мін'юсту РФ, російська сторона вважає це рішення арбітражу незаконним.

  «Російська Федерація не брала участь в розгляді зазначеного позову. Вона не визнає законність винесеного рішення, в першу чергу в зв'язку з відсутністю у арбітражу юрисдикції на розгляд даного позову», - повідомили у відомстві.

  У Мін'юсті країни-агресора зазначили, що «РФ планує оскаржувати дане рішення і використовувати для цього всі доступні механізми правового захисту, передбачені міжнародним правом і законодавством Швейцарії».  Російська сторона не отримала через офіційні дипломатичні канали рішення за позовом компанії «Укрнафта», винесене 12 квітня міжнародним арбітражем при Постійної палаті Третейського суду в Гаазі.

  Нагадаємо, «Укрнафта» повідомила, що «12 квітня 2019 року арбітражний суд виніс рішення стягнути з Російської Федерації на користь ПАТ «Укрнафта» $ 44,4 млн компенсації за експропріацію майна в анексованій Російською Федерацією Автономній Республіці Крим.

  Мова йде про права власності на 16 автозаправних станцій і ряд адміністративних приміщень на території півострова.

  Джерело: ТАСС

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ