рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна і Польща обговорюють створення нової європейської ракети-носія

  • Розсилка
  Сьогодні КБ «Південне» залишається експортно-орієнтованим підприємством - Україна і Польща обговорюють створення нової європейської ракети-носія
  Сьогодні КБ «Південне» залишається експортно-орієнтованим підприємством

  Наразі Польща і Україна домовляються про створення ракет малого класу

  Державне підприємство конструкторське бюро «Південне» веде перемовини з Польщею про співпрацю в створенні нової європейської ракети-носія легкого класу.

  Про це повідомив гендиректор КБ Олександр Дегтярьов, повідомляє «Інтерфакс-Україна».



  За словами Дегтярьова, підприємство не бере участі в проєкті створення європейської ракети-носія Ariane 6, але зараз ідеться про «можливості співпраці в галузі створення ракет малого класу», що користуються попитом на світовому ринку пускових послуг.

  За словами гендиректора, зараз «Південне» відпрацьовує плани «співпраці з кількома європейськими країнами».

  Серед потенційних європейських партнерів Дегтярьов виділив Польщу, що зацікавилася співпрацею з Україною у створенні нової європейської ракети-носія легкого класу. «Діалог іде», - сказав він.

  «Поки є теоретична підтримка ESA (Європейське космічне агентство. - Ред.), тому що ми не члени ESA, а тільки розглядаємо цю можливість», - додав гендиректор.

  Дегтярьов зазначив, що сьогодні КБ залишається експортно-орієнтованим підприємством: «У 2018 році в загальному бюджеті підприємства 99% склав експорт», - сказав він, уточнивши, що частка експорту до ЄС склала близько 10%.

  Нагадаємо, конструкторське бюро «Південне» - провідний науковий центр України, що володіє передовими космічними технологіями, відомий в світі розробник ракетно-космічної техніки.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ