рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  За кордоном зріс попит на українських заробітчан

  • Розсилка
  Українців чекають у Польщі, Чехії та Німеччині - За кордоном зріс попит на українських заробітчан
  Українців чекають у Польщі, Чехії та Німеччині

  Кількість вакансій за останній місяць збільшилася на 20%

  В Україні за останній місяць  зросла на 20% кількість вакансій, пов'язаних з працевлаштуванням за кордоном. Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними.

  Зазначається, що на початку літа на сайті Jooble було зафіксовано 6,7 тисяч вакансій, за місяць їх кількість зросла до майже 8 тисяч.

  За інформацією сайта Jooble, найбільший попит на українських фахівців залишається у таких країнах, як Польща (5526 вакансій), Чехія (263) та Німеччина (183).

  «За даними Держстату, 42,7% українців заробляють близько 200 доларів без урахування податків. Мінімальна зарплата у Польщі — 600 євро. Лише у 2019 році трудові мігранти перерахували в Україну близько 12 мільярдів доларів.

  Тож така динаміка цілком зрозуміла: люди їдуть за кордон, аби забезпечити себе та свої родини», - коментує президент Всеукраїнської Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

  «Варто розуміти, що, за даними соціологічних опитувань, лише 2,5% українців шукають роботу за кордоном через інтернет — більшість потрапляє в Польшу за рекомендаціями друзів та знайомих (69,5%)»,  - додає він.

  «Карантинні обмеження зменшили активність пошукачів та роботодавців. Зокрема, кількість запитів від українців на роботу за межами країни із введенням карантину в березні по червень 2020 р. зменшилась на 60% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зараз ми бачимо поступове відновлення активності», - коментують у пресслужбі Jooble.

  Читайте також: 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ