Через прояви вандалізму столичні фонтани можуть відключити

  У Києві невідомі фарбуюють воду у фонтанах
  «Київводфонд» попереджає, що може відключити столичні фонтани через хуліганів, які фарбують воду. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє КП «Київводфонд». «Тільки-но було завершено санітарні роботи на фонтанних комплексах, як сьогодні знову вода прийняла яскраво-зелене забарвлення! Спеціалісти СВКП
  • 13 Вересня, 14:57
  • Розсилка

  У Києві невідомі фарбуюють воду у фонтанах

  «Київводфонд» попереджає, що може відключити столичні фонтани через хуліганів, які фарбують воду. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє КП «Київводфонд».

  «Тільки-но було завершено санітарні роботи на фонтанних комплексах, як сьогодні знову вода прийняла яскраво-зелене забарвлення! Спеціалісти СВКП «Київводфонд» вимушені повторно зливати воду та проводити санітарно-профілактичні роботи», - йдеться в повідомленні.

  Як зазначили у відомстві, фонтани на Майдані Незалежності працюватимуть до 30 вересня 2017 року, але через подібні вчинки робота фонтанів може припинитись набагато раніше.  Також «Київводфонд» звернувся до киян бути пильними та у разі виявлення хуліганів викликати правоохоронні органи.

  Нагадаємо, раніше «Главком» повідомляв, що сьогодні сталов відомо про фарбування води у річці Либідь. Також, вчора було пофарбовано воду у фонтані на Подолі, а на минулому тижні - на Майдані Незалежності.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ