Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Долю музею на Поштовій площі вирішать міжнародні експерти

  • Розсилка
  Під Поштовою площею розкопали стародавні вулиці та будівлі Київської Русі - Долю музею на Поштовій площі вирішать міжнародні експерти
  Фото: Олександр Яремчук
  Під Поштовою площею розкопали стародавні вулиці та будівлі Київської Русі

  Київська влада ініціює міжнародну конференціюз питань збережерння знахідок на Поштовій площі

  Питання щодо створення музею стародавнього міста на Поштовій площі будуть вирішувати на міжнародній конференції. Про це в інтерв'ю 44.ua повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

  «Наразі ми прийшли до компромісу з археологами, забудовниками, експертами та активістами. В першу чергу, це припинення на площі будь-яких робіт - як археологічних, так і будівельних. Так буде тривати, поки не буде напрацьовано краще рішення зі зміцнення об'єкта для безпеки навколишніх будинків, самої площі і метрополітену. А також для безпечного проведення археологічних досліджень та недопущення псування артефактів», - сказав Спасибко.

  За його словами, найближчим часом буде ініційовано міжнародну конференцію, де визначиться доля музею на Поштовій площі.

  «Що стосується музеєфікації, то деталі будуть вирішені разом з міжнародними експертами. Ми ініціюємо проведення міжнародної конференції з питань збереження знахідок на Поштовій і можливості створення там музею. Яким чином буде проводитися експонування і зберігання унікальних знахідок, повинні вирішувати саме експерти музейної справи», - резюмував заступник голови Києва.

  Читайте також матеріал «Главкома» Дослідниця історії Києва Аннабелла Моріна: Поштову площу передали фірмі «завгоспа Януковича» за 3,6 млн грн

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ