Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Долю музею на Поштовій площі вирішать міжнародні експерти

  • Розсилка
  Під Поштовою площею розкопали стародавні вулиці та будівлі Київської Русі - Долю музею на Поштовій площі вирішать міжнародні експерти
  Під Поштовою площею розкопали стародавні вулиці та будівлі Київської Русі
  Фото: Олександр Яремчук

  Київська влада ініціює міжнародну конференціюз питань збережерння знахідок на Поштовій площі

  Питання щодо створення музею стародавнього міста на Поштовій площі будуть вирішувати на міжнародній конференції. Про це в інтерв'ю 44.ua повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

  «Наразі ми прийшли до компромісу з археологами, забудовниками, експертами та активістами. В першу чергу, це припинення на площі будь-яких робіт - як археологічних, так і будівельних. Так буде тривати, поки не буде напрацьовано краще рішення зі зміцнення об'єкта для безпеки навколишніх будинків, самої площі і метрополітену. А також для безпечного проведення археологічних досліджень та недопущення псування артефактів», - сказав Спасибко.

  За його словами, найближчим часом буде ініційовано міжнародну конференцію, де визначиться доля музею на Поштовій площі.

  «Що стосується музеєфікації, то деталі будуть вирішені разом з міжнародними експертами. Ми ініціюємо проведення міжнародної конференції з питань збереження знахідок на Поштовій і можливості створення там музею. Яким чином буде проводитися експонування і зберігання унікальних знахідок, повинні вирішувати саме експерти музейної справи», - резюмував заступник голови Києва.

  Читайте також матеріал «Главкома» Дослідниця історії Києва Аннабелла Моріна: Поштову площу передали фірмі «завгоспа Януковича» за 3,6 млн грн

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ