Поліція вилучила у підприємця майже 2 тонни сурогатного алкоголю (фото, відео)
![Поліція вилучила у підприємця майже 2 тонни сурогатного алкоголю (фото, відео)](/img/article/8030/21_main-v1638278089.jpg)
Підприємець збував фальсифікат через роздрібну мережу власних продуктових магазинів
Житель села Козин Обухівського району виготовляв алкоголь, що не відповідає встановленим законодавством нормам ДСТУ, зберігав продукцію на підпільних складах та в подальшому реалізовував його через роздрібну мережу власних продуктових магазинів. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції в Київській області.
Під час обшуку поліцейські виявили понад 1,7 тис. літрів сурогатного алкоголю та понад 1,7 тис. пачок тютюнових виробів.
Встановлено, що чоловік виготовляв фальсифіковані горілку та коньяк. Крім того, у власника вилучили цілий арсенал рушниць та близько $30 тисяч – дохід від незаконної діяльності.
Начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов зазначив: «У час, коли реорганізуються підрозділи фіскальних служб, поліція Київщини надаватиме допомогу у протидії виготовленню та розповсюдженню алкогольної продукції».
Наразі проводяться експертизи вилученої продукції для надання подальшої правової кваліфікації.
Нагадаємо, нещодавно на Київщині правоохоронці викрили підпільний склад контрафактних цигарок.
Коментарі — 0