Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Потопів більше не буде? Дорожники міняють дощову каналізацію у Києві (фото)

  • Розсилка
  Роботи із заміни дощової каналізації ведуться на вул. Академіка Туполєва - Потопів більше не буде? Дорожники міняють дощову каналізацію у Києві (фото)
  Роботи із заміни дощової каналізації ведуться на вул. Академіка Туполєва
  Фото: Київавтодор

  Чимала кількість інженерних мереж столиці були прокладені в 50-70 роках XX сторіччя і потребують заміни

  На вул. Академіка Туполєва у Києві дорожники влаштовують нову дощову каналізацію. Про це повідомляє комунальна корпорація «Київавтодор».

  «В рамках реконструкції вул. Академіка Туполєва дорожники виконують роботи з прокладання нової дощової каналізації D 800 мм. Виконання таких робіт є вкрай важливим, адже чимала кількість інженерних мереж столиці були прокладені в 50-70 роках XX сторіччя і відповідно потребують заміни», - йдеться в повідомленні.  У «Київавтодорі» зазначили, що вул. Академіка Туполєва є далеко не єдиним об’єктом, де цьогоріч в рамках реконструкції або капітального ремонту дорожнього покриття проводилися роботи по заміні інженерних комунікацій. Нову дощову каналізацію дорожники влаштували також на вул. Сім’ї Кульженків, вул. Алматинській та ділянці просп. Правди.  Як відомо, влітку цього року Київ пережив кілька потопів через сильні дощі.

  У КМДА заявили, що регулярні підтоплення в Києві пов'язані, в першу чергу, зі змінами клімату. 

  Читайте також матеріали:

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ