Ремонт взуття на Троєщині закінчився жорстокою бійкою

  За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень слідчі розпочали досудове розслідування.
  До Деснянського управління поліції звернулася місцева мешканка із повідомленням про те, що у кіоску з ремонту взуття на вулиці Бальзака побили її 25-річного сина. Із тяжкими травмами потерпілого госпіталізували у лікарню, а правоохоронці розпочали розслідування. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України. Попередньо встановлено,
  • 18 Жовтня, 2016, 16:39
  • Розсилка

  За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень слідчі розпочали досудове розслідування.

  До Деснянського управління поліції звернулася місцева мешканка із повідомленням про те, що у кіоску з ремонту взуття на вулиці Бальзака побили її 25-річного сина. Із тяжкими травмами потерпілого госпіталізували у лікарню, а правоохоронці розпочали розслідування.

  Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

  Попередньо встановлено, що хлопець прийшов до кіоску із претензією на неякісний ремонт черевиків. Проте на скарги майстер, який ремонтував взуття, почав бити клієнта. У результаті потерпілий змушений був піти, а вдома, коли відчув погіршення стану здоров’я, викликав лікарів.

  У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України, проводиться розслідування обставин події, встановлюються свідки та очевидці кримінального правопорушення. Також призначено судово-медичну експертизу, за результатами якої буде надана остаточна правова кваліфікація діям зловмисника.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ