Стали відомі результати тендеру: «Київтрансгаз» замовив російські автокрани

Стали відомі результати тендеру: «Київтрансгаз» замовив російські автокрани

Філія «УМГ «Київтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» 2 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «Торгова Компанія «Автокрани України» автомобільних кранів на 35,94 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

У відокремлені підрозділи поставлять 8 нових автокранів КС-55713-5К-3  на шасі 6х6 вантажопідйомністю 25 т зі стрілою 28 м і двигуном Євро-5 по 4,49 млн грн. Виробником техніки є Клинцовський автокрановий завод (Росія).

Виробник продає по СНД такі автокрани на шасі КамАЗ-43118-46 із двигуном Евро-4 майже вдвічі дешевше – по 6 млн рублів, або 2,48 млн грн. Однак ця сума наведена без ПДВ та ввізних мит та акцизів.

avtokran-kaz

Єдиним допущеним конкурентом було ПП «Виробничо-комерційне підприємство «Альфатекс».

Згідно протоколу розкриття, переможець пропонував ціну 39,84 млн грн. Найдешевшою була заявка ПАТ Виробниче об’єднання «Автотранспортник» – 36,10 млн грн. Її відхилили через невідповідність максимальної корисної потужності, робочого об’єму, компонування кабіни і кількості місць, а також претензії до паперів. Фірма подала скаргу в АМКУ, але її не задовольнили. Повний текст рішення ще не оприлюднено.

У протоколі оцінки ціна переможця вже становила 35,94 млн грн., хоча інформації про виправлення помилок у документах тендеру немає.

Київська фірма «Автокрани України» зі статутним капіталом 1 тис грн. належить Богдану Стефановичу із Хмельницького.

Усього з 2009 року вона виграла тендерів на 60,21 млн грн. Нинішній підряд – найбільший з отриманих нею.

Кременчуцьке «ВКП «Альфатекс» є дилером КрАЗ і МАЗ. Фірма зі статутним капіталом 0 грн. належить Миколі Корецькому, який також володіє ПП «Сула-2009».

Із 2011 року вона отримала держпідрядів на 98,35 млн грн.

ВО «Автотранспортник» володіє Валентин Затхей, співвласник дилера МАЗ в Україні ТОВ «Київський Республіканський Автоцентр».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: