Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві не зростатиме вартість «комуналки» з утримання будинків

  • Розсилка
  У Києві не зростатиме вартість «комуналки» з утримання будинків

  НКРЕКП скасувала підвищення ціни на електроенергію для технічних цілей у будинках

  Комунальні компанії, що здійснюють надання послуг із утримання будинків та прибудинкових територій (керуючі компанії), не підвищуватимуть вартість своїх послуг. Сьогодні на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасована постанова від 21 грудня 2018 року № 2010 про підвищення ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі у багатоквартирних будинках та садових товариствах. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

  «Ціна на електроенергію є одним із визначальних факторів під час формування вартості послуг на утримання будинків та прибудинкових територій. Адже до переліку послуг, що сьогодні надають комунальні керуючі компанії, входить електрифікація ліфтів, освітлення коридорів у будинках, робота насосного обладнання у будинках тощо. Рішення про скасування підвищеної ціни на електроенергію дає можливість комунальним підприємствам утримати вартість своїх послуг і не підвищувати їх», – повідомив Пантелеєв.

  Він наголосив, що нинішня ціна послуг із утримання будинків та прибудинкових територій – це вартість, враховуючи необхідні витрати компаній, і вона є суттєво нижчою порівняно з більшістю цін комерційних підприємств.

  «Сьогодні комунальні компанії не є монополістами на ринку, близько 40% житла обслуговують комерційні компанії. Більше того, люди мають вибір – прийнявши рішення на рівні всього будинку, жителі можуть обрати будь-яке підприємство для обслуговування, обрати лише той перелік послуг, який вони вважають необхідним», – пояснив заступник голови КМДА.

  Він також зауважив, що в інтересах комунальних керуючих компаній та їхніх структурних підрозділів – житлово-експлуатаційних дільниць – подбати про забезпечення належної якості сервісу, що відповідала б реальній ціні, яку сплачують мешканці.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ