рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Білорусі добуватимуть енергію зі стічних вод

  нова енергія
  • Розсилка
  Біопаливний комплекс у Слонімі добуватиме енергію зі стічних вод - У Білорусі добуватимуть енергію зі стічних вод
  Біопаливний комплекс у Слонімі добуватиме енергію зі стічних вод
  Фото: grodnonews.by

  Новий біопаливний комплекс має не лише економічну вигоду, але і користь для екології

  У білоруському місті Слонім з’явився біопаливний комплекс, який добуватиме енергію зі стічних вод. Про це повідомляє «Гродзненская правда». Отримана енергія буде використовуватися для роботи очисних споруд.

  Новий комплекс складається з пристроїв підготовки сировини, виробництва, очищення та зберігання біогазу, виробництва електроенергії та тепла, автоматизованої системи управління. Об'єкт побудували в рамках інвестиційного проєкту, який фінансується за кошт позики Європейського банку реконструкції та розвитку і гранту Шведського агентства з питань співробітництва в сфері міжнародного розвитку.

  Виробництво біогазу становитиме 845,3 тис. кубічних метрів на рік, а річне виробництво електроенергії досягне 2 ГВт*год, що становить 70% від енергоспоживання очисних споруд водоканалу на рік. Річне виробництво теплової енергії складе 1814 Гкал.  Комплекс дасть змогу зменшити кількість викидів парникових газів в атмосферу. Проєкт покликаний також поліпшити якість очищення стічних вод та зменшити викиди забруднювальних речовин у водні об'єкти.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ