рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Винайдено новий спосіб охолодження сонячних панелей

  нова енергія
  • Розсилка
  Нову розробку можна застосовувати як для малогабаритних установок, так і для великих сонячних парків - Винайдено новий спосіб охолодження сонячних панелей
  Нову розробку можна застосовувати як для малогабаритних установок, так і для великих сонячних парків

  Охолодження новим методом, згідно з результатами тестувань, збільшило енергоємність модулів на 13-19%

  У Саудівській Аравії вчені запропонували нову технологію охолодження сонячних панелей, в якій використовується атмосферна волога. Про це повідомляє pv-magazine.

  Пристрій використовує відпрацьоване тепло з панелей для збору води з повітря вночі, а потім вивільняє її протягом дня для охолодження модуля. Випаровування води в свою чергу відбирає значну частину тепла від самої панелі і знижує її температуру. Дослідники стверджують, що пристрій також може бути вдосконалено для отримання води, яка може бути використана для очищення модулів.

  Розробку можна застосовувати як для малогабаритних установок, так і для великих сонячних парків. Випробування на відкритому повітрі проводилися влітку та взимку в Саудівській Аравії і показали, що енергоємність модулів була збільшена на 13-19%.

  Систему також можна модифікувати для отримання чистої води, інтегруючи шар охолодження гідрогелю в камеру конденсації води із збільшеною площею поверхні тепловіддачі. Пристрій також може бути розширений для отримання води, яка може використовуватися для очищення модулів або просто як питна вода.

   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ