Проект «Стіна»: усім фігурантам справи обрано запобіжні заходи

  Всім семи фігурантам обрано запобіжні заходи
  Семи фігурантам справи щодо розкрадання державних коштів проекту «Стіна» обрано запобіжні заходи. Про це повідомили у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.  «Всім семи фігурантам обрано запобіжні заходи, відповідно до встановленої, на думку слідства, участі», - повідомили у прес-службі САП.
  • 11 Серпня, 10:33
  • Розсилка
  Проект «Стіна»
  Проект «Стіна»

  Всім семи фігурантам обрано запобіжні заходи

  Семи фігурантам справи щодо розкрадання державних коштів проекту «Стіна» обрано запобіжні заходи. Про це повідомили у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

  «Всім семи фігурантам обрано запобіжні заходи, відповідно до встановленої, на думку слідства, участі», - повідомили у прес-службі САП.

  Напередодні детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру семи особам, які причетні до розкрадання коштів проекту «Стіна».

  Нагадаємо, 8 серпня, НАБУ та САП затримали шістьох осіб, причетних до розкрадання коштів проекту «Стіна».

  У середу керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив імена затриманих осіб, які причетні до розкрадання коштів проекту «Стіна».

  Відомо, що на реалізацію проекту «Стіна», станом на 1 лютого 2017 року, вже витрачено 600 млн грн.

  При цьому, за інформацією ДПСУ, за планом заходів з інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону, станом на 31 січня цього року, було облаштовано 83,2 км загороджувального паркану.

  У ДПСУ, також заявили, що на завершення проекту «Стіна» потрібно ще 3,4 млрд грн.

  Джерело: УНН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ