Абітурієнти з окупованих територій зможуть без ЗНО вступити до вишів у чотирьох областях

  Для студентів з окупованих територій буде передбачено поглиблене вивчення української мови
  Верховна Рада дозволила абітурієнтам із тимчасово окупованих територій вступати до вищих навчальних закладів у чотирьох областях тільки за результатами вступних випробувань у межах квоти в тисячу місць державного замовлення. За прийняття в цілому законопроекту №6116 проголосувало 238 депутатів при мінімально необхідних 226. Відповідно до
  • 16 Травня, 12:05
  • Розсилка

  Для студентів з окупованих територій буде передбачено поглиблене вивчення української мови

  Верховна Рада дозволила абітурієнтам із тимчасово окупованих територій вступати до вищих навчальних закладів у чотирьох областях тільки за результатами вступних випробувань у межах квоти в тисячу місць державного замовлення.

  За прийняття в цілому законопроекту №6116 проголосувало 238 депутатів при мінімально необхідних 226.

  Відповідно до документа, абітурієнти з тимчасово окупованих територій зможуть вступати до ВНЗ на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей на конкурсній основі тільки за результатами вступних випробувань у межах встановленої квоти обсягом 1000 місць держзамовлення, яка розподіляється між вищими навчальними закладами в порядку, визначеному Кабінетом міністрів.

  Крім того, законопроектом передбачається, що у цих ВНЗ для студентів з окупованих територій буде передбачено поглиблене вивчення української мови.

  Як повідомлялося, цього року ЗНО триватиме з 23 травня по 16 червня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ