Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Австралія бачить Україну серед ймовірних партнерів у космічній співпраці

  • Розсилка
  Австралія бачить Україну серед ймовірних партнерів у космічній співпраці

  Уряд штату Західна Австралія готовий розглянути партнерство з Україною

  Австралійський штат Західна Австралія, який претендує стати головним космічним штатом Австралії, бачить Україну серед своїх можливих партнерів. Про це повідомляє «Укрінформ».

  «Наразі йдеться лише про започаткування співпраці, хоча очевидно, що є суспільний запит на такий спільний проект», - заявив посол України в Австралії, коментуючи публікацію низки австралійських ЗМІ про можливість спорудження Державним космічним агентством України космодрому на території штату Західна Австралія.

  За словами посла України Миколи Кулініча, Україна ще у 2016 році пропонувала Федеральному уряду Австралії провести первинне вивчення такої співпраці, однак реальних обрисів можливе співробітництво набуло лише після прийняття Австралією рішення про заснування власного космічного агентства.

  «Україна має технічний досвід, знання і довгу історію у сфері світових космічних досліджень, тому така співпраця може бути дуже перспективною», - наголосив посол.

  Уряд штату Західна Австралія, який розглядає проект через потенціал створення робочих місць та диверсифікації економіки держави, готовий розглянути партнерство з Україною.

  «Співпраця з Україною, у разі її реалізації, може мати відмінні можливості. Північний захід ідеально розташований для розвитку екваторіальних запусків, і це розширить вже наявні широкі можливості Західної Австралії», - заявила сенатор із Західної Австралії Лінда Рейнолдс.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ