Автомобіль з вибухівкою намагався прорватися через кордон з Білоруссю

  Білоруські прикордонники запобігли спробі прориву через державний кордон
  В ніч на понеділок, 20 березня, білоруські прикордонники запобігли спробі прориву через державний кордон в районі пункту пропуску «Олександрівка». Про це повідомляє прес-служба Державного прикордонного комітету Білорусі. [READ_MORE] «О 01:45 20 березня на в'їзді в Республіку Білорусь з України здійснено спробу
  • 20 Березня, 13:57
  • Розсилка
  Спроба прориву автівки через кордон
  Спроба прориву автівки через кордон

  Білоруські прикордонники запобігли спробі прориву через державний кордон

  В ніч на понеділок, 20 березня, білоруські прикордонники запобігли спробі прориву через державний кордон в районі пункту пропуску «Олександрівка». Про це повідомляє прес-служба Державного прикордонного комітету Білорусі.  «О 01:45 20 березня на в'їзді в Республіку Білорусь з України здійснено спробу прориву через державний кордон в пункті пропуску «Олександрівка». Автомобіль марки Jeep збив шлагбаум, проїхав через засіб примусової зупинки і, отримавши механічні пошкодження, зробив спробу прориву вглиб території країни», – заявили в прес-службі.

  Співробітники органів прикордонної служби були змушені застосувати табельну зброю. В результаті автомобіль був зупинений в районі населеного пункту Габрілеєвка Наровлянського району. У машині було дві людини, особи яких наразі встановлюються. У ЦПК вважають, що в автомобілі міг знаходитися ще один невідомий, який в даний час розшукується. 

  В ході огляду автомобіля виявлено пістолет марки ТТ, дві споряджені обойми, а також предмет, зовні схожий з тротилом і електродетонаторами. В даний час проводяться оперативно-слідчі заходи, додали у Державному прикордонному комітеті Білорусі. 

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ