Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Безсмертний припинив співпрацю з Аграрною партією

  • Розсилка
  <span>Роман Безсмертний</span> - Безсмертний припинив співпрацю з Аграрною партією
  Роман Безсмертний

  В Аграрній партії з'явилися нові люди, з якими у Безсмертного розійшлися позиції

  Колишній представник України в Мінській тристоронній контактній групі Роман Безсмертний припинив співпрацю з Аграрною партією України. Про це він повідомив в інтерв'ю Укрінформу.

  «Я не керую апаратом Аграрної партії і припинив з нею будь-яку співпрацю», - заявив Безсмертний.

  Водночас він зазначив, що за півтора року його роботи в партії було вдосконалено статут і програму, напрацьовано відповідні рішення. «Партія отримала шанс увійти до вищої ліги, вона стала третьою на місцевих виборах. Мені вдалося перезапустити цей проект, моя робота не була даремною і дала позитивний результат», - підкреслив Безсмертний. 

  Деталізуючи причини припинення співпраці, Безсмертний зауважив, що в Аграрній партії з'явилися нові люди і останні півроку з ними точилися активна дискусія щодо перспектив розвитку партії, але позиції розійшлися.

  «Я з великою повагою ставлюся до багатьох, хто є в партії, підтримую стосунки з більшістю з них. Але сьогоднішні виклики потребують інших підходів до формування партійної структури і це моя принципова позиція. До сьогодні все своє політичне життя я займався організаційно-технічними питаннями політичних партій, настав час робити інше», - заявив він.

  Як повідомлялося, Безсмертний у березні 2016 року був призначений керівником Центрального апарату Аграрної партії України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ